Apartmány Bartoš nabízí celoroční ubytování v krásném a klidném prostředí horské obce Horní Lipová v Jeseníkách

Wifi a televize

Ohniště s grilem

Dětské hřiště

Venkovní posezení

Apartmány Bartoš
Ubytování v Horní lipové

Dva samostatné dvoupodlažní apartmány v obci Lipová lázně nabízí skvélé ubytování pro celou rodinu. Apartmány Bartoš poskytují celoroční ubytování uprostřed krásné a klidné přírody v horské obci Horní Lipová  v Jeseníkách. V současnosti je Horní Lipová vyhledávaným střediskem zimní i letní horské turistiky, jako i výchozí bod k turistickým stezkám, cyklostezkám, s udržovanými běžeckými trasami v blízkosti velkých lyžařských center.

Bohaté volnočasové možnosti v Horní Lipové

V blízkosti apartmánu naleznete řadu velkých lyžařských center jako je Ramzová, Petříkov, Ostružná, Miroslav a další. Terény jsou vhodné jak pro začátečníky, tak pro zdatné lyžaře nebo děti. Lyžařské areály samozřejmě nabízí možnosti večerního lyžování, dětské vleky, lyžařské školy, půjčovný lyží a mnoho dalšího.

V nedalekém lese se nachází rarita v České republice - Lesní bar. V Horní lipové se také nachází muzeum moravskoslezkého simeringu a několik hospůdek, kde je příjemné posezení u pivečka a je možné něco dobrého k zakousnutí. V dolní části Lipové se nacházejí proslulé Schrothovi lázně Lipová, kde si je možné také objednat léčebné i wellness procedůry. Příznivci cyklistiky jistě ocení nedávno zbudované traily s názvem  Lipovské stezky

V okolí apartmánů doporučujeme navštívit

Ramzová

Lyžarský areál

Miroslav

Lyžařský areál

Lipovské stezky

Trailová dráha

Kovárna

Restaurace

Lesní bar

Turistický cíl

Slezský Semmering

Muzeum

Fotogalerie

Prohlédněte si, jako to u nás vypadá!

Zobrazit celou fotogalerii

Napište nám!

Máte dotaz, přání nebo jste na našich stránkách něco nenašli? Napište nám dotaz přes náš kontaktní formulář a my Vám co  nejdříve odpovíme. Můžete nám také zavolat, napsat email nebo si prohlédnout náš facebook. Veškeré kontakty naleznete v záložce kontakty.

Kontakty
Děkujeme, Vaše zpráva byla odeslána!
Upsss, něco se nepovedlo. Zkuste to prosím znovu.